Stawiamy na osoby, które są oddane dzieciom i doskonale realizują proces dydaktyczny.

Grażyna Łabaz

DYREKTOR, ORGAN PROWADZĄCY, NAUCZYCIEL

Jest nauczycielem dyplomowanym, z trzydziestoletnim stażem pracy. Terapeuta zajęciowy uprawniony do diagnozy pedagogicznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z deficytami rozwojowymi.

Socjoterapeutka, oligofrenopedagog, nauczyciel montessoriański, instruktor ceramiki artystycznej, instruktor sensoplastyki, trener systemu Edukacji przez Ruch Doroty Dziamskiej.

Wyznaje zasadę:

Dla mnie nie ma dziecka, które nie może się czegoś nauczyć, są tylko nauczyciele, którzy jeszcze nie znaleźli drogi dotarcia do tegoż dziecka

Sama wciąż szuka nowych dróg…

Daniel Łabaz

NAUCZYCIEL

Jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej z językiem angielskim (licencjat) oraz terapeutą zajęciowym z psychomotoryką (magister). Warsztat pracy nauczycielskiej rozszerzył o pedagogikę M. Montessori oraz system Edukacji przez Ruch Doroty Dziamskiej.

Od lat pracuje z dziećmi i młodzieżą począwszy od wolontariackiej pracy z niepełnosprawnymi dziećmi w Stowarzyszeniu „Zielony Dom” oraz Zespole Placówek Specjalnych po zawodowe prace w przedszkolach oraz warsztatach terapii zajęciowej.

Wybrał pracę z dziećmi gdyż jest dla niego pasją i codziennym wyzwaniem. Swoją praktykę dopełnia poprzez zabawę z siostrzenicami i siostrzeńcem.

Daniel Łabaz
Dorota Hołowacz

NAUCZYCIEL

Nauczycielka z rocznym stażem pracy, po studiach licencjackich specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Kontynuuje studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim, specjalizacja pedagogika opiekuńcza z terapią.

Podczas studiów aktywny członek koła naukowego Alternatywa. Pierwsze kroki pedagogiczne podejmowała jako członek Skautów Europy.

Posiada liczne kursy, min.: pierwszej pomocy przedmedycznej, metody kolorowych dźwięków.

Anna Nyga

Pomoc nauczyciela